03.03.2016

MASZYNA DO SZYCIA SILVERCREST

Z łucznikiem musiałam się pożegnać przez co miałam chwilową przerwę w szyciu. W lutym miałam urodziny i mąż sprawił mi nową wspaniałą maszynę SilverCrest. Maszyny tej firmy dostępne są w Lidlu. Z doświadczenia wiem, że często w tym sklepie są promocje a towaru dają bardzo mało. Mąż, aby ją kupić musiał wcześniej zwolnić się z pracy i stanąć w kolejce jeszcze przed otwarciem. Ludzi przybywało, a gdy otworzyli zaczął się wyścig po sklepie. Mężowi na szczęście udało się złapać karton z wybranym przeze mnie kolorem (ostrzegłam go, że bez maszyny ma się nie pojawiać w domu ;)) i udać się do kasy. Opowiadał, że na cały sklep dali tylko -UWAGA- dwie maszyny! Kobieta, która kupiła drugą i zarazem ostatnią błagała, aby się z nią zamienił kolorami.
I tak oto jest ze mną SILVERCREST SNMD 33 A1 metaliczny szary z białym za jedynie 379 zł! :)


Zalety maszyny:

  • wygląd bo to jest to, co rzuca nam się od razu w oczy, gdy na nią spojrzymy. Eleganckie wykończenia sprawiają, że wygląda na droższą,
  • ciche szycie - przetestowana przy śpiącym trzymiesięcznym niemowlaku,
  • 32 ściegi - m. in. ściegi overlockowe, zygzakowy trójstopniowy, streczowy i patchworkowy ,
  • 4 stopki - do zamków błyskawicznych, lamówki, przyszywania guzików oraz robienia dziurek na guziki,
  • instrukcja - świetnie wszystko opisane, jasne instrukcje i obrazki,
  • podświetlenie led - szyję zazwyczaj wieczorami więc lampka sprawdza się idealnie,


Wady maszyny:

  • szybkość szycia - jednak nie nazwałabym to wadą. Porównanie mam z Łucznikiem Zofia 2015, jej pedał był bardzo czuły co powodowało, że igła czasami szyła jak szalona. Tak więc SilverCrest wydaje się jakby wolniejsza, lecz nie sprawia mi to problemu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz